Naše tipy

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Doporučené odkazy

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Vánoční online hry, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Montana, Iowa, Idaho, Maryland, Vermont, Rhode Island, Západní Virginie, Utah, Jižní Dakota, Tennessee, Arizona, Kalifornie, Colorado, Severní Karolína, Oregon, Arkansas, Severní Dakota, Wyoming, Kansas, Havaj, Connecticut, Maine, Florida, Alabama, Missouri, Indiana atd.

Klíčová slova: odkazy, info, Vlajky jednotlivých států USA, P, Jeu de hasard, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, výukové pomůcky, V, Webové online browser hry, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Němcích, O důchodcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, Frky ze života, O škole apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Pozadí na plochu PC - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro tablet, monitor, počítač, PC, ultrabook, mobil, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, displej, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, FreeBSD, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Mint, Mac, Slackware. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, vesmír, planety, galaxie, letadla, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, wallpapery, budovy a stavby, květiny, kytky, zvířata, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 800x600, 375x812, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 2048x1536, 1440x960, 393x786, 1280x854, 1440x900, 2560x2048, 1024x600, 2560x1440, 360x760, 1280x1024, 1920x1280 atd.

World wide web, internet

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, dopravní prostředky, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, muži, náboženství, rostliny, mapy, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, nápoje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, auta, láska, halloween, hudba, ovoce, zvířata, Vánoce a Advent, hmyz, sport atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Keywords:V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ilustrace, obrázky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, linky, Nejlepší zeměpisné kvízy, V, Svátky, jmeniny, kalendář, počítače, Hry pro nejmenší online, Seznam zkratek a akronymů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Přísloví, motta, myšlenky, moudrosti, hlášky, výroky, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, myšlenky, moudrosti, hlášky, výroky, rčení, z kategorií citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., Adventní magazín, Tapety na PC, Dopravní značky, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Pozadí na plochu PC, cestování, hyperlinky, URL

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, zvířata, ptáci, mapy, hudba, květiny, zelenina, náboženství, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, věda, stavby, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, auta, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, ovoce, nápoje, přístroje atd.

Síť

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Vánoční magazín, pro dospělé, Biografie, životopis Brittany Murphy, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, zdroje informací, Staré hry online, Omalovánky k vybarvení, Členské země americké federace, zábava, zajímavosti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, státy usa, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Závody aut, Postřehové hry, Animace, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

Informace

Klíčová slova: multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Webové html5 hry zdarma, Super online kvízy, Hry pro dívky online, Julia Stiles fotky, Free game online hry, školství, Státní vlajky zemí, Biografie slavných osobností, internetové stránky, zdarma, Sexy Heidy Klum, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Celebrita Christina Ricci
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé internetové odkazy
Cameroon
Profesionální klub ledního hokeje Los Angeles Kings
Tipy na zajímavé weby
Svobodný software
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Naše tipy na zajímavé stránky
Israel
Obrázky ke stažení
Linky na partnerské weby
Velikonoční pohlednice
Aktuální počasí, srážky, meteoradar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.