Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro tablet, displej, počítač, mobilní telefon, monitor, mobil, PC, obrazovka počítače, smartphone, notebook, phablet a pro operační systémy macOS, Windows 7, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Linux Ubuntu, Windows 95, Linux Fedora, Linux Mint, Android. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: fantasy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, motorky, vesmír, kosmos, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, Formule 1, hmyz a pavouci, flóra, stromy, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, ptáci, květiny. Dostupná rozlišení jsou 360x720, 800x1280, 2560x2048, 393x786, 1280x768, 412x846, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 1440x900, 4800x1200, 1280x720, 1152x1920, 1366x1024, 1366x768, 750x1334, 1080x1800 atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, lékařství, fikce a fantasy, křesťanství, žurnalisté a novináři, školství a vzdělávání, věda, psychologie, osobnosti, nadpřirozené osoby, národnost, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, mytologie, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, historie atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: humor, Ilustrace, obrázky, Online zeměpisné testy zdarma, tipy, Catherine Bell, školství, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, Celebrita Alyson Hannigan, kuriozity, webovky, Online hry zdarma, zajímavosti

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Keywords:F, linky, V, zdarma, Arsenal Football England, internet, zábava, pro dospělé, Celebrita Kirsten Dunst, Webové html5 hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, státy usa, firmy a společnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, inspirace pro volný čas

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v monitor, PC, displej, smartphone, notebook, phablet, mobil, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows XP, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Lubuntu. Obrázky na PC z kategorií fantasy, květiny, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fraktály, Formule 1, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, zvířata, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 1440x960, 2560x1920, 800x1280, 393x786, 1280x960, 1800x1440, 1600x900, 320x568, 1024x600, 1680x1050, 2560x1440, 1152x1920, 800x600, 1152x864, 1280x800, 1600x900 atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Super online kvízy, Americké federální vlajky, Fotografie Julia Roberts, M, Online životopisy, biografie, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Real Madrid C.F., Pozadí na plochu PC, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Síť, inspirace pro volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Oblíkačky, Auta a závodní, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Logické hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Akční gamesky apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Itálie, Skladatel, Rock ‚n‘ Roll, KSČ, Čech, Životopis, Svatý, Vražedkyně, Prezidenti ČR, Masový vrah, ČSSD, Ministr, Právník, Státník, Komunista, Dallas Stars, Scénárista, New Jersey Devils, Němci, Američan, Poslanec, Rakušan, Faraon, Žhavé výstřely, Historik, Novinář, Trenérka, Císař, Kladno, Fotograf, Producent, Upálen, Slovenští prezidenti, Antropolog, Imitátor, Náboženství apod.

PC tapety pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. lze použít v phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, notebook, tablet, displej, PC, ultrabook, monitor, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows XP, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 7, Android, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Me. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, auta, wallpapery, psi a štěňátka, hudební tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, zvířata, operační systémy, Windows, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, letadla, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, květiny, kytky. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1600x1200, 1536x2560, 800x1280, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 854x480, 1920x1200, 2560x1600, 412x846, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1152x864, 640x480, hi res 2560x1920 atd.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Webové online hry zdarma, webové stránky, Celebrity Halle Berry, Seznam zkratek a akronymů, výukové pomůcky, URL, AC Milán, weby, odkaz, zeměpis

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Přísloví, aforismy, moudrosti, rčení, úsloví, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných, Přísloví, aforismy, moudrosti, rčení, úsloví, bonmoty, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Informace, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zdroje informací, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, Přáníčka k svátku, Webové html5 hry zdarma, Biografie známých osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značky, Profesionální klub ledního hokeje Minnesota Wild, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Roulette Spielsysteme
Dětské omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vytištění pro děti
Tým NHL St. Louis Blues
Tipy na užitečné weby
Lindsay Lohan
Tipy na zajímavé weby
Natalie Portman
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Heather Locklear
Liberia
Partnerské internetové stránky
Biografie Charisma Carpenter
Křesťanské omalovánky k vytištění

Děkujeme vám za vaši návštěvu.