Partnerské weby pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak otevřít, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, video soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, hudební audio soubory, grafiku, internet a web apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, cestování, zdarma, Pozadí na PC auta, doporučujeme, Hry pro dívky online, odkaz, Community card poker, Stručný slovník pojmů a termínů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky na PC ke stažení, M

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Náš tip pro děti i dospělé

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Keywords:Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V, Online hry zdarma, počítače, Liverpool Football Club, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Pozadí na PC, Countries and flags, tipy, pro dospělé, hyperlinky

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Informace pro děti i dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, osobnosti, státní správa, politika, umělci a umění, herectví, herci a herečky, historie, fikce a fantasy, psychologie, filozofie, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, vlastnosti, mytologie, politici atd.

Bonmoty, rčení, přísloví, hlášky, moudra, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, rčení, přísloví, hlášky, moudra, výroky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o víře, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: F, internet, školství, Levné letenky, webové stránky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, URL, Kdo je to Ježíšek?, Státní prapory všech zemí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky měst a obcí České republiky

Nejlepší tapety na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, displej, monitor, ultrabook, počítač, notebook, PC, tablet, mobil, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Java ME, Windows XP, Windows 7, Windows 95, Linux Mint, Slackware, SUSE Linux, Mac, Windows Me, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, jídlo a nápoje, letadla, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, květiny, kytky, budovy a stavby, voda a bubliny, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, sportovní pozadí, rostliny, noční města. Stahujte v rozlišení 1366x1024, 1080x1800, 1440x2560, 1280x960, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 2560x1600, 2048x1536, 393x786, 1600x900, 1152x864, 412x846, hi res 2560x1920, 1024x600, 360x640 atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vtipy, vtípky, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o doktorech, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Slovácích, Frky o tchýních apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: multimédia, zábava, B, Isla Fisher, Dopravní značení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkazy, Anastacia, zadarmo, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty zdarma

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Massachusetts, Arkansas, Kentucky, Nové Mexiko, Západní Virginie, Delaware, Wyoming, Oklahoma, Tennessee, Georgie, Aljaška, Severní Dakota, Rhode Island, Alabama, Virginie, Ohio, Nebraska, Texas, Vermont, Missouri, Indiana, Kalifornie, Colorado, Washington, New York atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, Vánoce a Advent, symboly, přístroje, hudba, láska, smajlíci a emotikony, nápoje, mapy, hmyz, ovoce, zelenina, osobnosti a lidé, věda, sport, zvířata, jídlo a nápoje, auta, květiny, dopravní prostředky, halloween, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Síť pro děti i dospělé

Klíčová slova: výukové pomůcky, humor, Super online flash hry, pro děti, weby, Svatební blahopřání a texty, V, zeměpis, Státní prapory všech států, Přehled souborových přípon, Členské země americké federace, Vše o Vánocích, Biografie Carmen Electra, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Další odkazy:

Gambling, betting
Real Madryt CF
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Carolina Hurricanes
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Naše tipy na užitečné weby
Profesionální klub ledního hokeje Vancouver Canucks
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy
Sexy Katherine Heigl
Austria

Děkujeme vám za vaši návštěvu.